Snieglenčių batai su hibridine užsegimo sistema

Snieglentė batai su hibridiniu užsegimu

Snieglentė batai su hibridiniu užsegimu - tai geriausia iš abiejų pasaulių. Tradicinių raištelių ir BOA derinys užtikrina puikų prigludimą ir reguliavimo galimybes. Gali prireikti šiek tiek daugiau laiko snieglenčių batams užsidėti, tačiau kartą užsidėjus ant kojos jie priglunda kaip pirštinė. Juk snieglenčių batus užsidedate ir nusiaunate tik kartą per dieną.

snowboard boots met hybride sluiting

Geriausių prekių ženklų snieglenčių batai su hibridiniu užsegimu

Ieškote naujų snieglenčių batų su hibridiniu užsegimu? Tuomet pataikėte į tinkamą vietą snieglentėse.lt. Mūsų kolekcijoje rasite batus su raišteliais ir BOA iš tokių prekių ženklų kaip VANS, ThirtyTwo, Rome, Nidecker ir Burton. Snieglenčių batų su raišteliais ir BOA privalumas yra tas, kad juos galima reguliuoti taip, kad jie puikiai tiktų jūsų pėdai

Snieglenčių batai su raišteliais ir BOA

Pastebime, kad daugelis klientų parduotuvėje prašo snieglenčių batų su BOA. Natūralu, kad tai paprasta ir greita. Tačiau ar kada nors pagalvojote apie snieglenčių batus su BOA ir raišteliais? Hibridinių batų BOA užtikrina, kad jūsų batų užpakalinė dalis būtų labai fiksuota. Tai apsaugo nuo didelio pakėlimo. Tokio tipo snieglenčių batai sujungia snieglenčių batų su raišteliais irbatų su BOA užsegimu patogumą!

Snieglenčių batų su hibridiniu užsegimu privalumai

Vienas iš pagrindinių hibridinio užsegimo privalumų - galimybė tiksliai pritaikyti batus individualiai pėdai. Tvarstyklių raišteliai tolygiai paskirsto spaudimą visai pėdai, o BOA sistema arba "Velcro" dirželis leidžia greitai ir lengvai reguliuoti įtempimą.
Derinant skirtingas užsegimo sistemas, snieglenčių batai su hibridiniu užsegimu užtikrina puikią stabilumo, atramos ir lankstumo pusiausvyrą. Dėl to jie tinka įvairiems važiavimo stiliams ir vietovėms - nuo laisvojo stiliaus iki freeride.
Be to, snieglenčių batai su hibridiniu užsegimu paprastai būna patvarūs ir patikimi, todėl užtikrina ilgalaikį našumą ir komfortą važiuojant snieglente.
Trumpai tariant, snieglenčių batai su hibridiniu užsegimu suteikia snieglentininkams universalumo ir pritaikymo galimybių, kurių reikia, kad jie galėtų visapusiškai mėgautis važiavimu kalnuose.

Snieglentė Įsigykite batus su hibridiniu užsegimu internetu

Ieškote naujų snieglenčių batų, kuriuose yra BOA ir raištelinis užsegimas? Tuomet pataikėte į tinkamą vietą snieglentėse.lt! Mūsų kolekcijoje rasite snieglentės ir geriausių prekės ženklų snieglenčių batų, tokių kaip Burton, VANS, ThirtyTwo, Nidecker ir Rome. Užsisakykite internetu greitai ir lengvai, o mes išsiųsime jūsų naujuosius batus su PostNL. Jums reikia daugiau informacijos arba norite išbandyti skirtingus snieglenčių batus? Atvykite į mūsų snieglenčių parduotuvę ir gaukite patarimų. Kad nustatytume tinkamą dydį, visada pirmiausia išmatuojame jūsų kojas. Taip pat svarbu išbandyti ir palyginti skirtingus modelius.

Norite sužinoti daugiau apie tai, į ką atkreipti dėmesį bandant snieglenčių batus su raišteliais? Skaitykite šį tinklaraštį

snowboard schoenen hybride sluiting