Snieglentė batai su BOA

Snieglentė batai su BOAⓇ užsegimu

Snieglentė Pastaraisiais metais avalynė su BOAⓇ užsegimu tapo nepakeičiama. Iš pradžių visi skeptiškai žiūrėjome į patogų užsegimą. Ar jis gerai laikosi ant sniego? Ar jį lengva pakeisti? Tai buvo keletas klausimų, kai pirmą kartą susidūrėme su BOAⓇ snieglenčių batų užsegimu.

snowboard schoenen boa

Snieglentė Batai su BOAⓇ; Pradžia

BOA snieglentei gimė 2001 m. Uoliniuose kalnuose su revoliucine užsegimo sistema, kuri pakeitė snieglentininkų snieglenčių batų "nustatymo" būdą.

BOA Fit sistema yra revoliucinė, apdovanojimus pelniusi ir patentuota sistema, integruota į pirmaujančių prekės ženklų partnerių gaminius. Dėl to geriausia pasaulyje įranga tampa dar geresnė. Naujoviški BOA sprendimai sukurti taip, kad naudotojai galėtų greitai ir be vargo tiksliai pasukti batus.

Po nesuskaičiuojamų prototipų ir bandymų gimė "BOA Fit" sistema. Taip buvo sukurtas greitas, be pastangų ir tikslus pritaikymas, kuris ilgainiui sukėlė revoliuciją įvairiose pramonės šakose - nuo snieglenčių sporto iki medicininių įtvarų. VANS buvo vienas iš pirmųjų prekės ženklų, įžvelgusių snieglenčių batų su BOA užsegimu ateitį. 2001 m. VANS pristatė pirmuosius BOA sistemą naudojančius snieglenčių batus vartotojams.

BOA sluiting

Snieglenčių batų su BOAⓇ užsegimu privalumai

Snieglenčių batai su BOA užsegimu pasižymi keliais privalumais, dėl kurių snieglenčių sportas tampa patogesnis ir lengvesnis. BOA yra populiari užsegimo sistemos technologija, kurią sudaro ritė ir ratukas, leidžiantis tiksliai reguliuoti raištelių įtempimą. Štai keletas snieglenčių batų su BOA užsegimu privalumų:

  1. Greita ir paprasta: BOA užsegimo sistema leidžia greitai apsiauti ir nusiauti snieglenčių batus. Paprasčiausiai pasukdami rankenėlę galite tiksliai įtempti ir atlaisvinti raištelius.
  2. Tolygus spaudimo paskirstymas: BOA sistema užtikrina tolygų spaudimo paskirstymą kojoms, todėl sumažėja spaudimo taškai ir trintis. Tai padidina komfortą ir sumažina pūslių bei diskomforto riziką važinėjant snieglente.
  3. Greitas reguliavimas: Snieglenčių sporto metu batų prigludimas gali keistis dėl įvairių sąlygų, pavyzdžiui, temperatūros pokyčių ar nuovargio. Naudodami BOA užsegimo sistemą galite lengvai reguliuoti raištelių įtempimą, kad batai geriau priglustų ir geriau veiktų.
  4. Patikimumas: BOA sagtys yra patvarios ir patikimos, todėl užtikrins saugų užsegimą visos snieglenčių sporto sesijos metu.
  5. Mikroreguliavimas: BOA sistema leidžia mikroreguliuoti, todėl galite reguliuoti raištelius tiksliai taip, kaip norite. Tai suteikia asmeninį pritaikymą ir geresnę snieglentės kontrolę.

Apskritai, snieglenčių batai su BOA užsegimu suteikia patogumo, komforto ir našumo privalumų, dėl kurių snieglenčių sportas tampa malonesnis ir įdomesnis. Tai populiari užsegimo sistema tarp visų lygių snieglentininkų - nuo pradedančiųjų iki ekspertų.

snowboard boots met BOA

Laisvasis stilius su snieglenčių batais su BOA užsegimu

Taip, su snieglenčių batais su BOA užtrauktuku tikrai galite užsiimti laisvuoju stiliumi. Apskritai snieglenčių batų užsegimo tipas neturi tiesioginės įtakos jūsų laisvojo stiliaus rezultatams. Svarbu, kad batai gerai priglustų ir būtų patogūs, nepriklausomai nuo užsegimo sistemos.
Snieglenčių batai su BOA užsegimu netgi turi tam tikrų privalumų laisvojo stiliaus raiteliams. BOA užsegimas užtikrina tikslų ir tolygų prigludimą, todėl snieglenčių batus galite greitai ir lengvai reguliuoti net su pirštinėmis. Tai naudinga, jei norite greitai įlipti ir išlipti iš batų ir atlikti triukus snieglenčių parke.
Be to, kai kurias BOA sagtis galima reguliuoti mikroreguliatoriumi, todėl galėsite tiksliai sureguliuoti prigludimą, kad laisvojo stiliaus varžybos būtų maksimaliai atraminės ir kontroliuojamos.
Laisvojo stiliaus snieglentei dažnai reikia daug judesių ir lankstumo kulkšnių srityje, o BOA užsegimas gali padėti išlaikyti batus tvirtai aplink kojas, kad galėtumėte geriau judinti kojas ir kulkšnis atlikdami triukus, sukinius ir sugriebimus.
Trumpai tariant, snieglenčių batai su BOA užsegimu yra puikus pasirinkimas tiek laisvojo stiliaus, tiek kitų snieglenčių stilių mėgėjams, nes jie užtikrina patogumą, lengvumą ir tikslumą, kad ir su kokiais iššūkiais susidurtumėte ant kalno.

Snieglenčių batai su dvigubu BOA užsegimu

Snieglenčių batai su dvigubu BOA lėtai išjudina batą vienu pasukimu. Snieglenčių batų su vienu BOA trūkumas yra tas, kad blauzdą galima gerai užfiksuoti, bet pėdą galima mažiau fiksuoti. Be to, viena BOA taip pat nėra ideali, kai, pavyzdžiui, turite siaurą blauzdą ir plačią pėdą arba atvirkščiai. Dviguba BOAⓇ leidžia reguliuoti bato viršų ir apačią atskirai vieną nuo kito. Dėl to snieglentės batas dar geriau priglunda.

Snieglentė Įsigykite batus su BOA

Ieškote naujų snieglenčių batų su BOA užsegimu? Tuomet pataikėte į tinkamą vietą snieglentėse.lt! Mūsų kolekcijoje rasite geriausių prekių ženklų snieglenčių batus, pvz. Burton, VANS, ThirtyTwo, Nidecker ir Rome. Lengvai ir greitai užsisakykite internetu, o mes išsiųsime jūsų naujus batus su PostNL. Reikia daugiau informacijos arba norite išbandyti skirtingus snieglenčių batus? Atvykite į mūsų parduotuvę ir gaukite patarimų. Mūsų asortimente rasite įvairių dydžių ir skirtingoms tikslinėms grupėms skirtus snieglenčių batus. Ar pageidaujate batų su kitokiu užsegimu? Pažvelkite į snieglenčių batus su raišteliais arbasnieglenčių batus su hibridiniu užsegimu.

Peržiūrėkite visą mūsų snieglenčių batų kolekciją

boa sluiting snowboard boots