Laisvojo stiliaus snieglenčių batai

Laisvojo stiliaus snieglenčių batų pirkimas.

Pirkdami laisvojo stiliaus snieglenčių batus, turite atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių, kad pasirinktumėte tinkamus batus, atitinkančius jūsų stilių ir poreikius.
Pirma, labai svarbus batų lankstumas. Laisvojo stiliaus snieglenčių batai, pasižymintys minkštu lankstumu, idealiai tinka raiteliams, kurie daug laiko praleidžia snieglenčių parke ir mėgsta atlikti triukus bei šuolius. Toks minkštas lankstumas suteikia judėjimo laisvę ir patogumą lenkiant ir sukant kulkšnis.
Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į batų prigludimą. Norite, kad batai gerai priglustų prie jūsų pėdų, kad snieglentei važiuojant snieglente užtikrintų tinkamą atramą ir stabilumą.
Taip pat verta atkreipti dėmesį į batų užsegimo sistemas. Kai kurie laisvojo stiliaus snieglenčių batai turi tradicinę raištelių sistemą, o kiti - BOA užsegimo sistemą, kad būtų galima greitai ir lengvai užsidėti ir nusiauti.
Galiausiai taip pat atsižvelkite į vidinį batų pamušalą ir vidpadį. Geras vidinis pamušalas suteikia papildomo komforto ir šilumos, o kokybiškas vidpadis užtikrina tinkamą atramą ir amortizaciją.

freestule boots

Laisvojo stiliaus snieglenčių batai pradedantiesiems

Dėl tolygaus lankstumo ir atlaidumo laisvojo stiliaus batai taip pat puikiai tinka pradedantiesiems snieglentininkams. Minkštesnis laisvojo stiliaus snieglenčių batų lenkimas padeda manevruoti važiuojant mažesniu greičiu. Pastebėsite, kad ne už kiekvieną klaidą iš karto baudžiama. Tai patogu, kai dar nesate visiškai įvaldę technikos.

Ar galite važiuoti su freestyle snieglenčių batais?

Su laisvojo stiliaus snieglenčių batais galima važiuoti puriu paviršiumi, tačiau tai gali būti ne taip idealu, kaip su specialiais freeride ar all-mountain snieglenčių batais. Laisvojo stiliaus snieglenčių batai paprastai kuriami orientuojantis į lankstumą ir judesių laisvę, o tai idealiai tinka triukams ir šuoliams snieglenčių parke atlikti.

Tačiau važiuojant giliu puriu pūdymu svarbiausia stabilumas ir atrama. Laisvojo stiliaus snieglenčių batai paprastai mažiau palaiko kulkšnis ir gali būti minkštesnio lankstumo, todėl jie gali būti mažiau tinkami važiuoti sudėtingomis sąlygomis už trasos ribų.

Snieglentininkai, kurie kartais mėgsta važinėtis puriu oru ir taip pat mėgsta atlikti laisvojo stiliaus triukus, gali rinktis "all-mountain" snieglenčių batus. Jie užtikrina gerą lankstumo ir atramos balansą ir tinka tiek laisvojo stiliaus važiavimui parke, tiek nuotykiams už trasos ribų.

Jei daugiausia dėmesio skiriate važinėjimui puriu oru, geresnis pasirinkimas gali būti specialūs freeride snieglenčių batai. Šie batai paprastai yra standesnio lankstumo ir suteikia daugiau atramos aplink kulkšnis, kuri yra labai svarbi manevruojant giliame pūdyme ir techniškame reljefe.

Trumpai tariant, nors techniškai įmanoma važinėti puriu oru su laisvojo stiliaus snieglenčių batais, tai gali būti ne pats optimaliausias pasirinkimas. Norint geriausio našumo ir patogumo važiuojant puriu oru, rekomenduojama investuoti į snieglenčių batus, specialiai sukurtus važiuoti laisvuoju stiliumi arba visureigiais.

freestyle snowboardschoenen

Laisvojo stiliaus snieglenčių batai su minkštu išlenkimu

Laisvojo stiliaus snieglenčių batai su minkštu išlenkimu yra specialiai sukurti laisvojo stiliaus raiteliams, ieškantiems patogių ir atlaidžių batų atliekant triukus ir šuolius snieglenčių parke. Minkštas batų lankstumas suteikia daugiau judėjimo laisvės aplink kulkšnis, todėl atliekant techninius manevrus lengviau lankstytis ir suktis.
Šie batai idealiai tinka laisvojo stiliaus raiteliams, mėgstantiems patirti riedlentės judesius primenančius snieglentės judesius. Minkštas lankstumas leidžia natūraliai judinti blauzdą ir suteikia geresnį lentos kontrolės jausmą atliekant šuolius.
Be to, minkšto lankstumo laisvojo stiliaus snieglenčių batai vis tiek suteikia pakankamai atramos ir stabilumo, kad net ir intensyviai važiuojant laisvuoju stiliumi kojos tvirtai laikytųsi. Šių batų patogumas leidžia praleisti ilgesnes dienas ant kalno be spaudimo taškų.
Trumpai tariant, laisvojo stiliaus snieglenčių batai su minkštu išlenkimu yra idealus pasirinkimas laisvojo stiliaus raiteliams, ieškantiems tobulos pusiausvyros tarp komforto, judėjimo laisvės ir našumo atliekant triukus snieglenčių parke.

Geriausi laisvojo stiliaus snieglenčių batai

Reguliariai sulaukiame klausimo, kokie laisvojo stiliaus snieglenčių batai yra geriausi. Atsakymas į šį klausimą nėra toks paprastas. Geriausi laisvojo stiliaus batai yra tie, kurie geriausiai tinka jums pagal biudžetą, dydį ir, žinoma, jūsų pėdą. Mūsų parduotuvėje rasite geriausių prekės ženklų freestyle snieglenčių batus, įskaitant. Rome, VANS, Burton, Nidecker ThirtyTwo ir snieglenčiųbatai

Užsisakykite laisvojo stiliaus snieglenčių batus internetu

dkNaujus freestyle snieglenčių batus saugiai ir greitai užsisakykite svetainėje snowboards. . Galite lengvai ir greitai filtruoti pagal prekės ženklą, dydį ir tipą, kad rastumėte geriausius batus. Ar jums reikia daugiau informacijos? O gal norėtumėte apžiūrėti mūsųsnieglenčių batus? Apsilankykite mūsų snieglenčių parduotuvėje. Be šaunių laisvojo stiliaus snieglenčių batų, taip pat parduodame gražias snieglentes ir batus.

freestyle snowboard boots