Snieglentė moteriška avalynė

Pirkti Snieglenčių batai moterims

Reikia naujų snieglenčių batų? Tuomet patekote į tinkamą vietą snieglentėse.lt. Turime didelį moteriškų snieglenčių batų asortimentą. Nesvarbu, ar tik pradedate sportuoti snieglente, ar jums tiesiog reikia naujos batų poros. Užsukite į mūsų saloną Oldenzaalyje ir ieškokite daugiau snieglenčių batų arba greitai ir paprastai užsisakykite internetu su nemokamu pristatymu nuo 39,95 €.

snowboard-schoenen-dames

Gerai tinkantys snieglenčių batai moterims

Kadangi žiemos sporto šakų metu jūsų kojos visą dieną būna snieglenčių batuose, labai svarbu, kad jie gerai priglustų. Pirmiausia svarbu pasirinkti tinkamą dydį. Daugelis snieglentinininkių ant snieglentės batelių apsiauna per didelius batus. Per dideli snieglenčių batai yra labai patogūs, bet kai į batus įsispiriate jėga, pastebite, kad jie pradeda slysti. Dėl to vėliau gali atsirasti pūslių ar net kojų mėšlungis. Be to, snieglenčių batai turi gerai priglusti prie viso kūno.

dames-snowboard-schoenen

Kaip nustatyti tinkamą moteriškų snieglenčių batų dydį?

Ar atvykstate į mūsų parduotuvę? Tada pirmiausia išmatuojame jūsų pėdą. Paliekame šiek tiek vietos rodomojo piršto pločiui. Įsispyrę į snieglenčių batą pastebėsite, kad pirštu jaučiate priekį. Atkreipkite dėmesį! Taip ir turi būti! Uždenkite batą ir užimkite snieglentininko poziciją. Pastebėsite, kad jūsų kulnas šiek tiek atsitraukia atgal, išlaisvindamas pirštą nuo priekinės dalies.

Mes, "Sideways", surinkome gražią moteriškų snieglenčių batų kolekciją iš:

Moteriški snieglenčių batai iš ThirthyTwo

ThirtyTwo tai aukštos klasės prekės ženklas, kurio specializacija - snieglenčių batai tiek vyrams, tiek moterims. Geriausiai jie žinomi dėl savo batuose naudojamo "Intuition" įdėklo. Šie batai yra termiškai modifikuojami, kad puikiai priglustų. Užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę ir mes nemokamai pritaikysime jums batus. Ar mieliau užsisakytumėte batus internetu? Tuomet maždaug po 1 ar 2 dienų snieglenčių sporto gausite tokį patį rezultatą. Populiarus moterims skirtas modelis yra ThirtyTwo Lashed BOA ladies.

Moteriški snieglenčių batai iš VANS

VANS yra vienas seniausių snieglenčių batų prekės ženklų rinkoje. Šis senosios mokyklos prekės ženklas turi turtingą istoriją ir daugybę žinių, kurias naudoja kurdamas geriausius snieglenčių batus. Vieni garsiausių VANS moteriškų snieglenčių batų yra VANS Encore Pro Boa. Šie batai turi dvigubą BOA. Snieglenčių batai su BOA užsegimu suteikia galimybę batų viršų ir apačią užsegti atskirai vieną nuo kito. Idealiai tinka, kai, pavyzdžiui, turite storesnę blauzdą arba plačią pėdą.

Nidecker snieglenčių batai moterims

Nidecker gamina snieglenčių batus, skirtus moterims, taip pat kaip ir vyrams, ir dažniausiai naudoja BOA sistemą. Ši sistema užtikrina, kad snieglentės batą galima greitai ir lengvai užsidėti ir pritvirtinti. Itin paprasta ir patogu!

Moteriški snieglenčių batai

Be gerų snieglentės ir surišimų, Burton taip pat gamina gerus moteriškus snieglenčių batus. Batai yra lengvi ir turi šilumą modifikuojantį įdėklą. Populiaraus moterims skirto modelio pavyzdys yra Burton Mint. Šis batas jau kelerius metus yra Burton kolekcijoje ir jau seniai pasiteisino. Šis batas yra dviejų variantų. Su speedslace užsegimu arba su BOA užsegimu. Be to, Burton Limelight BOA yra viršutinis ir garantuoja puikų prigludimą. Šis prekės ženklas taip pat gamina kitus snieglenčių drabužius, pavyzdžiui, snieglenčių pirštines.

Snieglenčių spazmai snieglentei važiuojant blauzdomis

Vienas dažniausių nusiskundimų, ypač tarp moterų, yra blauzdų mėšlungis. Tai būdinga moterims, kurios kasdieniame gyvenime reguliariai vaikšto ant kulniukų. Snieglenčių sporto metu blauzdos yra nuolat įtemptos, todėl gali atsirasti mėšlungis. Šią problemą galima išspręsti paprasčiausiai padidinus batų kulnus. Tai šiek tiek atpalaiduoja blauzdos raumenis. Vis dėlto protinga tai atlikti geroje parduotuvėje.

Kodėl verta pirkti moteriškus snieglenčių batus "Sideways"?

Pirkdami moteriškus snieglenčių batus "Sideways", jūs renkatės kokybę. Turime daug patirties parenkant tinkamus snieglenčių batus moterims. Jei apsilankysite mūsų parduotuvėje, o tai visada rekomenduojame perkant batus, pirmiausia išmatuosime jūsų pėdas. Išmatuojame ilgį ir plotį, taip pat patikriname, ar turite aukštą pakulnę, ar pėda nėra įlinkusi. Jei visada kenčiate nuo šaltų kojų pirštų ar pėdų mėšlungio, rekomenduojame gerą atraminį padą iš Sidas. 95 % pėdų nusiskundimų išsprendžia gerai prigludę batai kartu su geru padu. Nustatę dydį, leidžiame pasimatuoti įvairius modelius. Skirkite tam laiko.

Ar verčiau užsisakyti moteriškus snieglenčių batus internetu? Pas mus tai taip pat paprasta. Galite lengvai filtruoti pagal dydį ir važiavimo stilių. Prie kiekvieno bato pridedama dydžių lentelė. Nežinote, koks dydis ar modelis jums labiausiai tinka? Nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.

Domina visi mūsų batai? Peržiūrėkite visą snieglenčių batų kolekciją čia

snowboard-boots-dames