Snieglentė hardboots

Snieglentė Pirkti hardboots

Ieškote naujų kietų batų savo snieglentei? Tuomet patekote į tinkamą vietą svetainėje Snowboards.lt. Snieglentė batai su standžiu išlenkimu skirti tiems, kurie gyvenime eina sunkiau. Siekiate maksimalaus greičio? Gilių carve posūkių? Tuomet esate tikras freerideris. Snieglentė kieti batai tuomet neabejotinai turi pridėtinę vertę.

stijve flex snowboardschoen

Ką apie snieglenčių batus sako standus lankstumas?

Kalbant apie snieglenčių batus dažnai minimi terminai "lankstumas" ir "standumas". Tačiau ką tiksliai turime omenyje? Kuo minkštesnis lankstumas, tuo lengviau sulenkti batą. Kai norite pasukti posūkį, turėtumėte sugebėti sulenkti kelius per pirštus. Kuo standesnis batas, tuo tai padaryti sunkiau. Ar iš batų reikalaujate daug atramos? Ar siekiate maksimalaus laikymosi ant krašto? Tuomet standaus lankstumo snieglenčių batai yra geriausias jūsų pasirinkimas. Taip pat galite rinktis vidutinio lankstumo arba minkštus snieglentės batus.

Užsisakykite "hardboots" snieglentes internetu

Snowboards.lt yra tinkama vieta, jei ieškote kietų batų savo snieglentei. Mūsų kolekcijoje rasite geriausių prekių ženklų snieglenčių batus, pavyzdžiui, Burton, VANS, ThirtyTwo, Nidecker irRome.

Visada rekomenduojame apsilankyti mūsų parduotuvėje, kad galėtume išmatuoti jūsų kojas ir tinkamai patarti. Galbūt skamba keistai, bet nusipirkti snieglentę yra paprasčiau nei nusipirkti porą gerų minkšto lankstumo snieglenčių batų. Dažniausiai daroma klaida yra įsigyti per didelius batus. Įsigiję tinkamą dydį pastebėsite, kad batų priekį pajusite, kai atsistosite tiesiai. Eidami per kelius pastebėsite, kad jūsų kojų pirštai yra atpalaiduoti. Užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę ir apžiūrėkite visą mūsų snieglenčių batų kolekciją.

Skirta tiek vyrams, tiek moterims . Reikia daugiau informacijos? Nedvejodami susisiekite su mumis arba užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę.

snowboardschoen stijve flex