Padai

Individualūs snieglenčių padai

Kad snieglenčių sportas yra nuostabus, žinoma, žinome jau seniai. Tačiau yra didelė grupė žmonių, kurie kasdien važinėdami snieglente kenčia nuo šalčio ir kojų skausmo. Žiemos sportas iš jūsų kūno reikalauja daug, todėl greitai kenčiate nuo degančių pėdų, mėšlungio ar šaltų kojų pirštų. Geri vidpadžiai palaiko pėdos skliautą ir sumažina spaudimą kulnui. Dėl to spaudimas geriau pasiskirsto ant pėdos.

snowboard zooltjes

Išvenkite nuovargio ir nervų suspaudimo problemų

Snieglentei važiuojant snieglente, pėdos neišvystate. Spaudimas daugiausia pakaitomis tenka kulnui ir priekinei pėdai. Kasdieniame gyvenime šio judesio neatliekame ir tai gali sukelti nervų užspaudimo problemų. Dėl to atsiranda pėdų dilgčiojimas. Be to, sumažėja kraujotaka, todėl gali būti šaltų pėdų priežastis.

Išvenkite spaudimo taškų, kuriuos sukelia per didelė pronacija, naudodami snieglenčių padus

Snieglenčių padai ne tik apsaugo nuo nervų suspaudimo, bet ir užkerta kelią pėdos perforacijai. Kai sulenkiame kelius, pėdos dažnai labiau pasvyra į vidų. Be to, didelė grupė žmonių (kai kurie ir labiau) turi įlinkusias pėdas. Šios pėdos dar labiau nusvyra važinėjant snieglente. Tuomet gali atsirasti spaudimo taškų vidinėje pėdos pusėje, nes ji spaudžiasi prie vidinės bato pusės. Be to, gali skaudėti mažąjį kojos pirštą, nes pėda šiek tiek sukasi. Geri snieglenčių padai palaiko pėdą, kad būtų išvengta per didelės pronacijos.

Tinkama arkos atrama aukštai pakulnei

Kai jūsų aukštas padas, pastebėsite, kad po pėda taip pat yra daug vietos. Dėl snieglentei važiuojant susidarančio spaudimo pėda nusvyra. Dėl to pėda tampa šiek tiek ilgesnė ir šiek tiek platesnė. Kad išvengtumėte įlinkimo, pėdos skliautas turėtų būti paminkštintas. Dauguma standartinių snieglenčių batų padų neturi atraminės funkcijos. Kodėl? Labai paprasta. Kiekviena pėda yra skirtinga ir jai reikia skirtingo pado. Žmogus, kurio pėda nusileidusi (plokščia pėda), negali stovėti ant pado su aukštu skliautu. Ir atvirkščiai, žmogui, kurio aukštas padas (didelė erdvė po pėda), plokščias snieglentės padas nesuteikia jokios atramos.

Sidas Snieglenčių ar snieglenčių sporto vidpadžiai, skirti slidinėjimui ar snieglenčių sportui

Rinkoje yra daug įvairių firmų snieglentei skirtų vidpadžių. Rinkos lyderis šioje srityje yra Sidas. Geras padas yra, pavyzdžiui, žieminė 3Feet versija iš Sidas. Padus galima rinktis iš 3 variantų. Žemas, vidutinis ir aukštas. Be to, ši žieminė versija turi aliuminio izoliaciją po priekine pėdos dalimi, kuri papildomai izoliuoja.

snowboard schoenen zooltjes