Tik liko
Yra sandėlyje
Galima įsigyti internetu
Galima įsigyti parduotuvėje
Galima įsigyti parduotuvėje
Nėra sandėlyje
  • The #1 in Snowboards
  • All your favorite brands under one roof
  • Ordered before 4:00 PM = shipped the same day
  • Free shipping on orders over € 99.95.
Description

Atraskite Arbor Swoon Camber

Arbor Swoon Camber - tai tobulas našumo ir universalumo derinys, todėl tai idealus kompanionas patyrusiems snieglentininkams, siekiantiems aukščiausio našumo visose vietovėse. Būdama kalnų dviratininke, "Swoon" siūlo unikalią patirtį, kuri pasiteisina važiuojant didesniu greičiu ir įveikiant statesnes, gilesnes ir techniškai sudėtingas vietoves.

Pagrindinis "Swoon" bruožas - Arbor"System Camber" technologija, suteikianti snieglentininkams dinamišką ir galingą važiavimą. Kamberio profilis užtikrina neprilygstamą iškilimą, stabilumą ir briaunų kontrolę, todėl "Swoon" pasižymi puikiomis reakcijos ir sukibimo savybėmis net ir sudėtingomis sąlygomis. Papildomai kontrolei ir lengvam posūkių įveikimui "Swoon" turi jautrią "Grip Tech" sistemą, kuri bendrą našumą pakelia į naujas aukštumas.

Ši sistema, žinoma dėl savo banglentėms būdingų ir atlaidžių savybių, suteikia "Swoon" važiavimui papildomo žaismingumo ir atsparumo klaidoms. Dėl to ši snieglentė ypač tinka patyrusiems raiteliams, kurie nori kuo geriau išnaudoti savo nuotykius, kad ir kokios sąlygos būtų ant kalno.

SPSwoon Camber", specialiai sukurta atsižvelgiant į moterų poreikius, pasižymi optimizuota geometrija, kurioje atsižvelgiama į moterų snieglentininkių anatomiją ir važiavimo stilių. Tai reiškia, kad lenta ne tik puikiai tinka, bet ir skatina progresą bei stiprina pasitikėjimą savimi. "Swoon" sukurta taip, kad padėtų moterims peržengti savo galimybių ribas ir tobulinti įgūdžius, nesvarbu, kokią vietovę jos pasirinktų.

Nesvarbu, ar esate patyrusi profesionalė, ieškanti snieglentės, pasižyminčios puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, ar aistringa nuotykių ieškotoja, kuriai reikia universalumo ir jautrumo, Arbor Swoon Camber siūlo neprilygstamą važiavimo patirtį, kuri pakels jus į naujas aukštumas. Tai ne tik dar viena snieglentė - tai nuotykių partnerė, pasiruošusi priimti kalnų iššūkius ir peržengti snieglenčių sporto ribas.

Dydžio diagramos

Dydis (cm) 143 147 151 155
Efektyvusis kraštas (mm) 1062 1098 1134 1170
Antgalio plotis (mm) 270.7 274.2 277.7 281.2
Juosmens plotis (mm) 233.5 235.5 237.5 239.5
Uodegos plotis (mm) 270.7 274.2 277.7 281.2
Šoninio pjūvio spindulys (m) 8.05 / 7.15 / 8.05 8.25 / 7.35 / 8.25 8.45 / 7.55 / 8.45 8.65 / 7.75 / 8.65
Stance Diapazonas (in) 20 20 20 20
Stance Diapazonas (mm) 508 508 508 508
Raitelio svoris (svarai) 70 - 150 78 - 158 86 - 166 94 - 174+
Plotis Paprastas Reguliarus Reguliarus Reguliarus
Apie šią snieglentę
Milteliai
Stačios ir techniškos vietovės
Kurortas
Didelio greičio drožyba
Parkas
Flex
Sistemos posvyris
 Arbor Swoon Camber Sistemos posvyris
"Grip Tech" / "Uprise" sparnai
 Arbor Swoon Camber
 Arbor Swoon Camber Techninės specifikacijos

Techninės specifikacijos

Arbor "Snowboards" - tai puikus meistriškumo ir tvarumo derinys, nes rankų darbo snieglentės gaminamos naudojant atsakingai pagamintas medžiagas. Šis prekės ženklas įkūnija aistrą snieglenčių sportui ir gamtai, o novatoriškas dizainas sujungia važiavimo malonumą ir aplinkosauginį sąmoningumą.

Bazė Sukepintas

Sukepintas pagrindas su didesne molekuline mase, užtikrinantis didesnį patvarumą ir greitį.

Pagrindinis Highland II Core

Naujai sukurtas atrankos procesas leidžia mums rankomis atrinkti pačią lengviausią aukščiausios kokybės paulovniją iš mūsų tiekėjų. Rezultatas - lengvesnė ir jautresnė mūsų FSC sertifikuoto "Highland Core" šerdies, žinomos dėl itin patikimos išeigos ir ilgo patvarumo, versija.

Stiklas Mišrus stiklo pluoštas

Triakso ir biakso sluoksnis, kuris geriausiai tinka universalumui: šlapdriba, bekelė, grioviai, šuoliai ir dar daugiau.

Viršutinis lapas Rankomis apdoroti pelenai Powerply

Tvariai surinkta, daugiausia iš medžių, kurie buvo nudžiovinti iki mirties, nuo baltos iki šviesiai rudos spalvos, drobėArbor rankomis dažytiems raštams.Viršutinė forma

Profilis Sistemos posvyris

"System Camber" formos skirtos raiteliams, ieškantiems: itin jautraus važiavimo, aiškaus važiavimo ant krašto ir didesnio iškilimo, karvingo ir ollies; nesudėtingo tikros kameros važiavimo visų tipų sniege, posūkiuose, sukimosi ir nusileidimo metu.

Forma Twin

Tikroji twin forma užtikrina simetrišką snieglentės formą ir lankstumą, todėl važiavimas abiem kryptimis yra vienodai patogus ir jautrus.

Klientų atsiliepimai
Pasidalykite savo mintimis
Jei naudojote šį gaminį, pasidalykite savo mintimis su kitais klientais
Parašykite apžvalgą
Loading...

You submitted your review for moderation.