Tik liko
Yra sandėlyje
Galima įsigyti internetu
Galima įsigyti parduotuvėje
Galima įsigyti parduotuvėje
Užsakymai iki 15:00 val. išsiunčiami šiandien
Nemokamas pristatymas
  • The #1 in Snowboards
  • All your favorite brands under one roof
  • Ordered before 4:00 PM = shipped the same day
  • Free shipping on orders over € 99.95.
Description

Atraskite Arbor Poprazzi Camber

Arbor "Poprazzi Camber" - tai modernus požiūris į nesenstančią kalnų dviratininko koncepciją. Šioje moderniausioje snieglentėje suderintas funkcionalumas, aukštos kokybės komponentai ir patikima Arbor"System Technology" technologija, kad būtų sukurta ilgaamžė ir į našumą orientuota lenta. Nesvarbu, ar norite ištyrinėti kurortą, ar nukeliauti toliau, "Poprazzi" siūlo puikų našumo, vertės ir dizaino derinį.

Naudodami Arbor "System Camber" technologiją, patirsite neprilygstamą stabilumą, iškilimą ir nesudėtingą karvingą. Camber profilis užtikrina jautrius posūkius ir gyvybingą pojūtį, suteikiantį pasitikėjimo kiekviename nusileidime. Nesvarbu, ar norite tyrinėti naujas linijas parke, ar čiuožti stačiausiais kalno šlaitais, "Poprazzi Camber" yra pasiruošusi jums.

Kad važiavimas būtų panašesnis į banglenčių, švarus sekimas ir lengvi posūkiai, "Poprazzi" taip pat siūlo galimybę pasirinkti "System Rocker" technologiją. Šis "Rocker" lentos variantas užtikrina žaismingesnį ir atlaidesnį važiavimą, todėl lengvai plaukiosite per pūdymą ir sklandžiai manevruosite įvairiose vietovėse.

Poprazzi Camber išties nepaprasta yra ne tik į našumą orientuota konstrukcija, bet ir įsipareigojimas užtikrinti tvarumą. Arbor į konstrukciją integruotos aukštos kokybės, ekologiškos medžiagos, įskaitant viršutiniam lakštui naudojamą tvariai išgautą medieną.

Nesvarbu, ar esate patyręs dviratininkas, siekiantis aukščiausio našumo, ar entuziastingas pradedantysis, žengiantis pirmuosius žingsnius, Arbor Poprazzi Camber siūlo universalų ir patikimą važiavimą. Tai ne tik dar viena snieglentė - tai investicija į kokybę, ilgaamžiškumą ir malonumą ant kalno. Rinkitės Arbor Poprazzi Camber ir atraskite naują snieglenčių sporto dimensiją.

Dydžio diagramos

Dydis (cm) 144 148 152
Efektyvusis kraštas (mm) 1088 1124 1160
Antgalio plotis (mm) 273 277 280
Juosmens plotis (mm) 234 236 238
Uodegos plotis (mm) 273 277 280
Šoninio pjovimo spindulys (m) 7.95 / 7.05 / 7.95 8.1 / 7.2 / 8.1 8.35 / 7.45 / 8.35
Stance Diapazonas (in) 20 20 20
Stance Diapazonas (mm) 508 508 508
Raitelio svoris (svarai) 78 - 158 86 - 166 126 - 206
Plotis Įprastas Reguliarus Reguliarus
Apie šią snieglentę
Milteliai
Stačios ir techniškos vietovės
Kurortas
Didelio greičio drožyba
Parkas
Flex
Sistemos posvyris
 Arbor Poparazzi Camber Sistemos posvyris
"Grip Tech" / "Uprise" sparnai
 Arbor Poparazzi Camber
 Arbor Poparazzi Camber Techninės specifikacijos

Techninės specifikacijos

Arbor "Snowboards" - tai puikus meistriškumo ir tvarumo derinys, nes rankų darbo snieglentės gaminamos naudojant atsakingai pagamintas medžiagas. Šis prekės ženklas įkūnija aistrą snieglenčių sportui ir gamtai, o novatoriškas dizainas sujungia važiavimo malonumą ir aplinkosauginį sąmoningumą.

Bazė Sukepintas

Sukepintas pagrindas su didesne molekuline mase, užtikrinantis didesnį patvarumą ir greitį.

Pagrindinis Highland II Core

Naujai sukurtas atrankos procesas leidžia mums rankomis atrinkti pačią lengviausią aukščiausios kokybės paulovniją iš mūsų tiekėjų. Rezultatas - lengvesnė ir jautresnė mūsų FSC sertifikuoto "Highland Core" šerdies, žinomos dėl itin patikimos išeigos ir ilgo patvarumo, versija.

Stiklas Mišrus stiklo pluoštas

Triakso ir biakso sluoksnis, kuris geriausiai tinka universalumui: šlapdriba, bekelė, grioviai, šuoliai ir dar daugiau.

Viršutinis lapas Rankomis apdoroti pelenai Powerply

Tvariai surinkta, daugiausia iš medžių, kurie buvo nudžiovinti iki mirties, nuo baltos iki šviesiai rudos spalvos, drobėArbor rankomis dažytiems raštams.Viršutinė forma

Profilis Sistemos posvyris

"System Camber" formos skirtos raiteliams, ieškantiems: itin jautraus važiavimo, aiškaus važiavimo ant krašto ir didesnio iškilimo, karvingo ir ollies; nesudėtingo tikros kameros važiavimo visų tipų sniege, posūkiuose, sukimosi ir nusileidimo metu.

Forma Twin

Tikroji twin forma užtikrina simetrišką snieglentės formą ir lankstumą, todėl važiavimas abiem kryptimis yra vienodai patogus ir jautrus.

Klientų atsiliepimai
Pasidalykite savo mintimis
Jei naudojote šį gaminį, pasidalykite savo mintimis su kitais klientais
Parašykite apžvalgą
Loading...

You submitted your review for moderation.