Tik liko
Yra sandėlyje
Galima įsigyti internetu
Galima įsigyti parduotuvėje
Galima įsigyti parduotuvėje
Užsakymai iki 15:00 val. išsiunčiami šiandien
Nemokamas pristatymas
  • The #1 in Snowboards
  • All your favorite brands under one roof
  • Ordered before 4:00 PM = shipped the same day
  • Free shipping on orders over € 99.95.
Description

Atraskite Arbor Ethos Rocker

Susipažinkite su Arbor Ethos - tobula snieglente moterims, norinčioms mokytis, tobulėti ir pakelti savo snieglenčių sporto įgūdžius į aukštesnį lygį. SPspecialiai sukurta atsižvelgiant į moterų snieglentininkių poreikius, Ethos siūlo universalią ir atlaidžią važiavimo patirtį, idealiai tinkančią tobulinti posūkius ir stiprinti pasitikėjimą savimi visose vietovėse.

"Ethos" pagrindą sudaro Arbor"System Rocker" konstrukcija, todėl ši snieglentė yra neįtikėtinai atlaidi, lengvai valdoma ir visiškai neužgaunama. Nesvarbu, ar važiuojate sutvarkytomis trasomis, ar gilesniu sniegu, ar važiuojate dideliu greičiu, ar parke, ar stačiais šlaitais, ar net tarp medžių - "Ethos" pasižymi universaliomis savybėmis, tinkančiomis bet kokiomis sąlygomis.

Iš tiesų "Ethos" išsiskiria neįtikėtina verte. Nesvarbu, ar esate pradedantysis snieglentininkas, ar patyręs slidininkas, norintis patobulinti savo įgūdžius, "Ethos" yra ideali platforma augti ir tobulėti. Tai lenta, kuri auga kartu su jūsų įgūdžiais ir padeda patogiai ir užtikrintai žengti kitus snieglenčių sporto nuotykių žingsnius.

Ethos - tai ne tik dar viena snieglentė; tai kompanionas, padedantis jums tobulinti įgūdžius ir siekti naujų aukštumų ant kalno. Su Arbor Ethos galėsite mokytis, tobulėti ir mėgautis kiekvienu važiavimu, nepriklausomai nuo savo patirties lygio. Atraskite Arbor Ethos universalumą ir puikią vertę ir leiskite savo snieglenčių sporto nuotykiams prasidėti.

Apie šią snieglentę
Milteliai
Stačios ir techniškos vietovės
Kurortas
Didelio greičio drožyba
Parkas
Flex
Sistemos "Rocker
 Arbor Ethos Rocker Sistemos
"Grip Tech" / "Uprise" sparnai
 Arbor Ethos Rocker
 Arbor Ethos Rocker Techninės specifikacijos

Techninės specifikacijos

Arbor "Snowboards" - tai puikus meistriškumo ir tvarumo derinys, nes rankų darbo snieglentės gaminamos naudojant atsakingai pagamintas medžiagas. Šis prekės ženklas įkūnija aistrą snieglenčių sportui ir gamtai, o novatoriškas dizainas sujungia važiavimo malonumą ir aplinkosauginį sąmoningumą.

Bazė Ekstruzinis

Stiprus, patogus naudoti ekstruzinis pagrindas, užtikrinantis lengvesnį veikimą.

Pagrindinis Highland Core

Universaliausia šerdis, pagaminta iš tuopos ir paulovnijos mišinio santykiu 1:2, užtikrinanti itin lengvą veikimą, ilgaamžiškumą ir efektyvumą.

Stiklas "Biax" stiklo pluoštas

Biakso ant biakso sluoksnis sukurtas važiavimui parke ir gatvėje, įkvėptam važinėjimo kalnų keliais. Taip pat sukuria gerą platformą mokymuisi.

 Â

Profilis Sistemos "Rocker

Forma Twin

Tikroji twin forma užtikrina simetrišką snieglentės formą ir lankstumą, todėl važiavimas abiem kryptimis yra vienodai patogus ir jautrus.

Klientų atsiliepimai
Pasidalykite savo mintimis
Jei naudojote šį gaminį, pasidalykite savo mintimis su kitais klientais
Parašykite apžvalgą
Loading...

You submitted your review for moderation.