Snieglentė šalmai

Snieglentė pirkti akinius

Ar netrukus ketinate užsiimti žiemos sportu ir norite įsigyti naujus snieglenčių akinius? Tuomet patekote į tinkamą vietą "Sideways". Nenuvertinkite gerų snieglenčių akinių svarbos! Akiniai apsaugos jūsų akis nuo šalčio, vėjo ir galbūt kritimo. Ypač esant nepalankioms sąlygoms, jums geriau turėti slidinėjimo akinius. Slidinėjimo ir snieglenčių akiniai niekuo nesiskiria. Tačiau gali būti skirtumų tarp vyriškų ir moteriškų snieglenčių akinių.

snowboard goggles

Snieglenčių akinių svarba

Snieglenčių akiniai ne tik apsaugo jus nuo šalto vėjo, bet ir neleidžia nefiltruotiems saulės spinduliams patekti į akis. Kai ryški UV spinduliuotė sklinda tiesiai į akis, tai gali turėti nemalonių pasekmių. Žiemos sporto metu šis pavojus dar didesnis, nes sniegas atspindi ultravioletinę spinduliuotę. Be to, UV spinduliuotė prasiskverbia pro storą debesų dangą. Štai kodėl žiemos sporto metu būtina dėvėti gerai užsandarintus snieglenčių akinius.

Atrinkome jums gražią slidinėjimo ir snieglenčių akinių kolekciją iš kelių puikių prekių ženklų, pavyzdžiui, SPy,Smith, Aphex ir Anon.

Norite nusipirkti visomis oro sąlygomis tinkamus snieglenčių akinius? Išbandykite mūsų Smith akinius.

Smith snieglenčių akiniai visam orui yra nepakartojami ir labai populiarūs. Kodėl? Labai paprasta! Smith akinių kokybė ir išvaizda yra labai gera. Smith akinių lęšiai turi "Chromapop". Tai leidžia matyti dar aštriau ir kontrastingiau. Jei norite eiti iki galo, taip pat turime Smith šalmų, kurie puikiai dera prie Smith snieglenčių akinių.

Akiniai iš Anon

Slidinėjimo ir snieglenčių akiniai iš Anon taip pat labai madingi ir naujoviški. Akiniai iš Anon turi "Sonar" lęšius. Sonar lęšiai suteikia geresnį regėjimą, pasižymintį gyliu ir kontrastu. Be to, kai kurių Anon akinių lęšius dėl "Magna-Tech" sistemos galite žaibiškai pakeisti. Savo kolekcijoje taip pat turime šaunių Anon šalmų, kurie puikiai dera prie akinių.

Akiniai iš Aphex

Slidinėjimo ir snieglenčių akiniai iš Aphex puikūs tuo, kad galite keisti dirželius. Be to, su daugumaAphex akinių standartiškai gaunate du lęšius. Vieną lęšį geram orui ir vieną lęšį blogam orui.

Į ką atkreipti dėmesį perkant snieglenčių akinius?

Pirkdami snieglenčių akinius, turėtumėte nepamiršti kelių svarbių aspektų. Pirmiausia labai svarbu, kad akiniai gerai priglustų prie veido ir būtų patogūs dėvėti, nespaustų ir nesikeistų važiuojant snieglente. Be to, svarbi lęšių spalva, nes skirtingi atspalviai tinka skirtingoms oro sąlygoms. Skaidrūs lęšiai idealiai tinka debesuotoms dienoms, o tamsūs - saulėtoms. Taip pat atsižvelkite į dangas nuo rūko ir įbrėžimų, kad matymas būtų aiškus ir patvarus. Be to, galimybė keisti lęšius gali būti naudinga, jei snieglente dažnai važinėjate besikeičiančiomis sąlygomis. Galiausiai pasirinkite stilingus akinius, kurie atitiktų jūsų asmeninį skonį ir snieglentininko aprangą.

Snieglenčių akinių lęšių kategorija

Kiekvienam oro sąlygų tipui į akinius turėtumėte įsidėti skirtingus lęšius. Dabar tai ne visada įmanoma. Yra trys lęšių kategorijos. 1, 2 ir 3 kategorijos.

Kuo ryškesnė saulė, tuo tamsesnis turėtų būti lęšis. Taigi per giedrą mėlyną dangų geriausiai matysite su slidinėjimo akiniais su 3 kategorijos lęšiais.

Akiniai su cilindriniais arba sferiniais lęšiais

Pagrindinis skirtumas tarp snieglenčių akinių su sferiniu ir cilindriniu lęšiu yra lęšio forma. Sferinis lęšis yra išlenktas vertikalia ir horizontalia kryptimi, panašus į sferos išvaizdą. Dėl to lęšis geriau prisitaiko prie veido formos ir suteikia platesnį matymo lauką be iškraipymų. Sferiniai lęšiai taip pat sumažina akinimo ir atspindžių riziką, todėl užtikrina aiškų ir ryškų matymą įvairiomis sąlygomis.
Kita vertus, cilindrinis lęšis yra plokštesnės formos horizontalia kryptimi ir išlenktos formos vertikalia kryptimi, panašus į cilindro išvaizdą. Cilindriniai lęšiai dažnai būna šiek tiek pigesni už sferinius lęšius ir vis tiek gali užtikrinti gerą regėjimą, tačiau jų regėjimo laukas paprastai būna siauresnis, o regėjimo lauko pakraščiuose gali atsirasti daugiau iškraipymų. Apskritai sferiniai lęšiai yra populiaresni dėl geresnio prigludimo ir platesnio matymo lauko, tačiau šių dviejų tipų lęšių pasirinkimas priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir biudžeto.

Fotochromatiniai snieglenčių akiniai

Fotochromatiniai lęšiai idealiai tinka snieglenčių akiniams, nes jie automatiškai prisitaiko prie kintančio apšvietimo. Šie lęšiai turi fotochromatinių savybių, kurios reaguoja į UV spindulius, todėl lęšio atspalvis tampa tamsesnis, kai yra daugiau UV spindulių, pavyzdžiui, saulėtomis dienomis. Priešingai, lęšis tampa šviesesnis, kai UV spindulių yra mažiau, pavyzdžiui, debesuotomis dienomis.
Šis fotochromatinių lęšių pritaikomumas suteikia keletą privalumų snieglentininkams. Pirma, nereikia keisti lęšių arba nešiotis kelių akinių, o tai naudinga keičiantis oro sąlygoms. Galite nešioti vienus akinius, kurie prisitaiko prie aplinkos, todėl galite netrukdomi toliau važinėti snieglente.

Snieglentė Įsigykite akinius internetu "Snowboards".lt

Naujus snieglenčių akinius su fantastišku regėjimu saugiai ir greitai užsisakykite "Snowboards".lt. Pasinaudokite nemokamu pristatymu ir itin greitu pristatymu. Ar jums reikia daugiau informacijos apie snieglentes arba snieglenčių akinius? Norėtumėte išbandyti skirtingus akinius? Tada užsukite į mūsų snieglenčių parduotuvę Nijverdalyje. Mus lengva pasiekti, o automobilį galite pasistatyti nemokamai.

snowboard brillen